Rosalique 30ml

700

Rosalique je nejnovějším produktem v oblasti vysoce technologického výzkumu a vývoje díky spolupráci se švýcarskými a francouzskými vědci v oblasti dermokosmetologie.

Katalogové číslo: ROS1 Kategorie:

ROSALIQUE   3 v 1 proti zarudnutí

MIRACLE FORMULA

Unikátní mikrokapsulované pigmenty, které obsahuje krém Rosalique, se nanášejí přímo na pleť a okamžitě zakrývají jakékoliv zarudnutí nebo nerovnost. Vnější zelená vrstva mikrogranulí dodatečně neutralizuje zarudnutí pleti.

Výsledky

Složení Rosalique bylo pečlivě vyvíjeno pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Okamžitý efekt tohoto krému, který rychle zakrývá poškozené části pleti, bezpochyby zvyšuje sebevědomí.Tyto výsledky jsou vědecky prokázané, okamžité a nesporné.

Jak se Rosalique používá:

Aplikujte Rosalique každé ráno na dobře vyčištěnou pleť. Opatrně masírujte pleť a vyhlazujte ji, dokud zbytky krému nesplynou s vaším obličejem.Pro zjevně viditelné červené oblasti budete potřebovat větší množství krému.Zbytky zeleného krému, které se vsákly do prstů, lze snadno opláchnout teplou vodou.

Je nutné používat i jiné výrobky? Bylo prokázáno, že tento krém je efektivní jako samostatný léčivý přípravek. Při kombinaci s jinými výrobky se prosím poraďte s vaším lékárníkem.

Jak dlouho ho lze používat? Krém je naprosto nezávadný i při dlouhodobém použití. Abyste viděli a cítili dlouhodobé výsledky, doporučujeme používat výrobek po dobu 4 – 8 týdnů